INFORMATION

انرژی مثبت ستاره ها تقدیم به مرتضی پاشایی

انرژی مثبت ستاره ها تقدیم به مرتضی پاشایی

انرژی مثبت ستاره ها تقدیم به مرتضی پاشایی

ارسال شده در : ۱۸ آبان ۱۳۹۳
0

«مرتضی پاشایی» به «ای سی یو» منتقل شد

http://up.mytehranmusic.com/93/Aban/17/morteza.jpg

مرتضی پاشایی خواننده جوان و خوش صدای موسیقی پاپ که به دلیل بیماری اش در بیمارستان بستری است، بعد از ظهر جمعه (۱۶ آبان) به بخش ای سی یو انتقال یافت.

به گزارش خبرنگار ، پاشایی که تا روز قبلش حال نسبتا مساعدی داشت اما بعد از ظهر امروز و به یکباره با تشخیص پزشکان از اتاقش به «ای سی یو» انتقال یافت و تحت مراقبتهای شدید پزشکی قرار گرفت.

مرتضی پاشایی نیز عصر دیروز و در گفتگویی کوتاه با این رسانه گفت: «امیدوارم لیاقت این همه محبت را داشته باشم. از همه مخاطبان موسیقی می خواهم دعا کنند. هر چند اعتقاد دارم همه چیز دست خداست.»

گفتنی ست در تمام روزهایی که این خواننده در بیمارستان بستری است چهره هایی چون مصطفی پاشایی (برادر مرتضی پاشایی)، پیمان عیسی زاده، حامد قاسمی، مهرزاد امیرخانی و… با حضور 24ساعته در بیمارستان مربوطه تلاش می کنندکه این خواننده بتواند در بهترین حالت ممکن تحت نظر پزشکان باشد.

همچنین عصر جمعه ۱۶ آبان تعدادی از هنرمندان به دیدار مرتضی پاشایی رفتند و با وجود آنکه پزشکان ملاقات با وی را ممنوع کرده بودند اما با درخواست خود پاشایی دوستان هنرمندش، دیداری کوتاه با ایشان داشتند. در این روز حمید سوریان، فرهاد جواهر کلام، محمد علیزاده، اعضای گروه سون (آرش قنادی، امیر قنادی ، کیارش پوزشی)، شهرام شکوهی، رسول ترابی (شرکت آوای دوران و تهیه کننده گروه سون)، میلاد ترابی، معین راهبر (آهنگساز)، حسین توتونچیان (مدیر موسسه ققنوس و سایت ایران کنسرت) و پیمان عیسی زاده (رهبر ارکستر مرتضی پاشایی) حضور داشتند.

شایان ذکر است که تمامی خوانندگان حاضر در بیمارستان اظهار امیدواری کردند با بهبود مرتضی پاشایی کنسرت گروهی به افتخارش برگزار خواهند کرد.

 

 

 

 


968427

NONE

32

0
avatar
33 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
31 Comment authors
امید.علومیعادل اکبریمصطفی پاشاییامینمجید Recent comment authors
newest oldest most voted
عادل اکبری
عادل اکبری

سلام دعامیکنم ایشالاخوب بشی مرتضی

مصطفی پاشایی
مصطفی پاشایی

خدا جونم تو رو خدا قسمت میدم جونمو بگیر ولی مرتضی داداشمو ن خداااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااای التماست میکنم یا خدا به همین امام رضا

امین
امین

تو رو خدا هیشکی ناامید نشه از دعا کردن واسه مرتضی ، همه دعا کنید زود خوب شه

انرژی مثبت ستاره ها تقدیم به مرتضی پاشاییQR Code Of This PostScan this code with your device

برای ورود به کانال تلگرام تهران موزیک کلیک کنید