INFORMATION

بنیامین و «هفته‌ عشق ایرانی» از لندن تا تهران

بنیامین و «هفته‌ عشق ایرانی» از لندن تا تهران

بنیامین و «هفته‌ عشق ایرانی» از لندن تا تهران

ارسال شده در : ۱۳ بهمن ۱۳۹۳
0

بنیامین بهادری از 25 تا 29 بهمن‌ماه «هفته‌ی عشق ایرانی» را از لندن تا تهران برگزار می‌کند

بهادری درباره‌ تازه‌ترین فعالیت‌های موسیقایی‌اش، توضیح داد: 14 فوریه مصادف با 25 بهمن‌ماه، کنسرتی برای ایرانیان مقیم لندن خواهیم داشت. همچنین 29 بهمن‌ماه کنسرتی را در برج میلاد، در دو سانس و در قالب جشنواه‌ موسیقی فجر برگزار خواهیم کرد.

او درباره‌ی انتخاب عنوان «هفته‌ی عشق ایرانی» برای این اجراها، گفت: کنسرتی که در لندن داریم، به‌صورت کاملا اتفاقی همزمان با «روز عشاق» برای اروپایی‌ها است و اجرای تهران هم با روز «سپندارمزگان» متقارن شده است. به همین دلیل فکر کردیم، بهتر است، از این موضوع به‌عنوان یک فرصت استفاده کنیم و در کنسرت لندن با اجرای برنامه‌ای خاص به معرفی فرهنگ ایران بپردازیم. در همین راستا عنوان «هفته‌ی عشق ایرانی» انتخاب شد.

این خواننده تأکید کرد: ما می‌توانیم از رسم و رسوم غربی‌ها و چیزی که صرفا متعلق به فرهنگ آن‌ها است، تقلید نکنیم، زیرا ما نمونه‌های زیباتر آن‌ها را در خانه‌ خودمان داریم. پس لازم نیست، فرهنگ غریبه‌ها را از آن‌ها وام بگیریم.

وی ادامه داد:‌ من در سال 1391 هم به‌مناسبت «سپندارمزگان» قطعه‌ای را با مضمون عاشقانه منتشر کردم و سال بعد از آن، موزیک ویدیوی این قطعه منتشر شد.

این خواننده‌ پاپ تأکید کرد:‌ فکر می‌کنم، این موضوع خیلی مهم است، زیرا به فرهنگ ما بازمی‌گردد. از نظر من، این موضوع مثل قیمت طلا و ارز در زندگی مردم تأثیرگذار است و باید درباره‌ی آن فکر کرد.

این خواننده در ادامه‌ سخنانش از تأسیس شرکت «بنیامین موزیک» خبر داد و افزود:‌ از این پس، تمام کنسرت‌های گروه «بنیامین» از طریق این شرکت برگزار می‌شود و تمام اعضای گروه در آن سهم دارند.

بنیامین بهادری پیش از این، در زمینه‌ی کارهای مناسبتی، آثار پرمخاطبی را اجرا کرده است. او در سال 1384 آلبومی را با اشعاری مذهبی و در وصف امام حسین (ع) و اهل بیت ایشان که توسط فرید احمدی سروده شده بود، عرضه کرد که تا امروز جزو پرمخاطب‌ترین ترانه‌های مناسبتی است.

او در دو مرحله، در شهرهای کلن، لندن، استکهلم، آمستردام و هامبورگ و همچنین در قاره‌ی استرالیا، تاجیکستان، مالزی و دبی کنسرت اجرا کرده است


733170

NONE

0

0
avatar
بنیامین و «هفته‌ عشق ایرانی» از لندن تا تهرانQR Code Of This PostScan this code with your device

عضو کانال تهران موزیک شوید