INFORMATION

Ehsan Khaje Amiri – News

Ehsan Khaje Amiri – News

Ehsan Khaje Amiri – News

ارسال شده در : ۲۷ تیر ۱۳۹۰
0
احســان خواجـه امیـری ; آلبومی متنوع با همکاری روزبه بمانی و علیرضا افکاری به بازار میفرستم …________________________________________________________________________


بعد ازهمکاری مشترک و موفق احسان خواجه امیری و علیرضا افکاری، با ترانه‌ای از روزبه بمانی، در مجموعه تلویزیونی «نابرده رنج»، این خواننده جوان همکاری با این دو هنرمند را ادامه داده و در آلبوم جدید خود با آن‌ها همکاری می‌کند.

احسان خواجه امیری با بیان خبر این همکاری گفت: «در آلبوم جدید خود که این روز‌ها مراحل ساخت خود را طی می‌کند با این دو دوست هنرمند همکاری دارم و قرار است به اتفاق هم کارهای جدید و به روز انجام دهیم. »

وی در خصوص اینکه چرا با این دو به همکاری اقدام کرده و سعی نکرده از کسانی که با آن‌ها تجربه همکاری دارد، استفاده کند، گفت: «همکاری با این دو نفر بیشتر از هرچیز به این دلیل است که می‌خواستم کارهای متنوع‌تر و متفاوت تری نسبت به قبل انجام دهم و این به منزله این نیست که دوستانی که پیش از این با آن‌ها همکاری کرده‌ام، کارشان را بلد نیستند.»

وی ادامه داد: «علیرضا افکاری به عنوان آهنگساز در کنار من حضور دارد و خود نیز به عنوان آهنگساز در آلبوم حضور خواهم داشت. امیدوارم این همکاری منجر به کار‌ها و آثار خوب و ماندگاری شود.»

وی در خصوص دیگر جزییات آلبوم در دست تولید خود گفت: «فعلا عنوانی برای آن انتخاب نکرده‌ام اما قرار است که آن را امسال روانه بازار موسیقی کنم.»

خواجه امیری همچنین قرار است کنسرتی را در روزهای ۲ و ۳ مردادماه در سالن همایش‌های برج میلاد برای علاقه مندانش برگزار کند. این کنسرت با حضور عوامل کنسرت‌های قبلی بوده و از قطعات آلبوم‌های قبلی وی در آن اجرا خواهد شد.

به گفته خواجه امیری، آلبوم جدید وی آلبومی متفاوت از دیگر آلبوم‌های وی بوده و تا پایان سال به دست هوادارانش خواهد رسید. از این خواننده تیتراژ «نابرده رنج» این روز‌ها در حال پخش است که در۴۰قسمت ۴۰ دقیقه‌ای هر شب ساعت ۲۳ روی آنتن شبکه سه سیما ست. تیتراژ این مجموعه تلویزیونی از تیتراژهای مورد استقبال مردم است.

کنسرت احسان خواجه‌امیری روز 9 مرداد نیز تمدید شده است. علاقه‌مندان برای تهیه بلیت این کنسرت می‌توانند با شماره‌های 22955747 و 22948683 تماس بگیرند.


_______________________________________________________________________

 


 


232089

NONE

2

0
guest
2 Comments
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
FARROKH FROM TEHRAN / فرخ . تهران
FARROKH FROM TEHRAN / فرخ . تهران

لینک اجرای آهنگ فعال نیست

ashegh_shodam_62
ashegh_shodam_62

دمت گرم عالی بود.

Ehsan Khaje Amiri – NewsQR Code Of This PostScan this code with your device