INFORMATION

آلبوم جدیدی ار محمد زارع

-

آلبوم جدیدی ار محمد زارع

ارسال شده در : ۱۹ فروردین ۱۳۹۰
0
آلبوم جدیدی ار محمد زارع ؛ دیوونه از قفس می‌پرد و می‌آید …

https://dl.mytehranmusic.com/pic/Pic90/Post/Farvardin/mohammad-zare.jpg________________________________________________________________________


محمد زارع بعداز مدتهای طولانی آلبوم جدید خود را که در واقع دومین آلبوم مجازش است راهی بازار موسیقی می‌کند. محمد زارع با بیان این خبر گفت: نام این آلبوم «دیوونه از قفس پرید» است و تمام سعی خود را کردم که آن را نه به صورت غیر مجاز که به صورت مجاز به بازار بفرستم.

به گفته این خواننده و اهنگساز، , را خود وی سروده و کل قطعات آن را خود ساخته است. در تنظیم آن‌ها نیز از کسی کمک نگرفته و خود به تنهایی تنظیم آن‌ها را انجام داده است.

وی با اعتقاد یه اینکه برای تولید این آلبوم به مخاطب‌شناسی پیش از تولید اقدام کرده، گفت: مخاطبان یک اثر جزو لاینفک یک اثرند که من سعی کرده‌ام با شناسایی آن‌ها به تولید اثر بهتری اقدام کنم تا قابل شنیدن باشد.

وی در ادامه گفت: با توجه به بازار کنونی موسیقی، این آلبوم جزو یکی از آلبوم‌های پرمخاطب خواهد شد چون فضای کنونی موسیقی را مطالعه کرده و با شناخت از آن به ساخت آلبوم خود اقدام کرده‌ام.

زارع ادامه داد: «دیوونه از قفس پرید» نسبت به آلبوم قبلی من ژانری متفاوت دارد و درآن سعی کرده‌ام فضاهای جدیدی را تجربه کنم. تجربه‌هایی مدرن که به بهتر شدن آلبومم انجامیده است. با وجود همه این‌ها از سبک و سیاق اصلی خود دور نشده‌ام و با شنیدن آهنگهای این آلبوم همه متوجه می‌شوند که توسط من ساخته شده و امضایم پای همه آن‌ها وجود دارد.

گفتنی است که محمد زارع علاوه بر رعایت فضاهای گذشته، به ساخت قطعاتی جدید‌تر در ژانرهای اسلو و ۶و۸ و… اقدام کرده است.

دیوونه از قفس پرید، فقط باش، باورم کن، تنهایی (ادامه قطعه از قفس پرید) و… عنوان برخی از قطعات این آلبوم هستند.

زارع در پایان گفت: این آلبوم قرار بود در بهمن ماه سال گذشته به بازار بیاید که بنا به دلایلی موفق به انجام این کار نشدم و انتشار آلبومم به امسال موکول شد.

گفتنی است «دیوونه از قفس پرید» اوائل اردیبهشت ماه به بازار می‌آید.

________________________________________________________________________258352

232750

0

0

0 پاسخ به “آلبوم جدیدی ار محمد زارع”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *