موضوع : وبلاگ تهران موزیک نمایش : 257,539 ۳۰ آبان ۱۳۹۶

اولین مجلس ترحیم زلزله‌زدگان کرمانشاه توسط خانواده های شهید و ایثارگران

 

دوران دفاع مقدس، آزمایش بزرگى براى این استان (کرمانشاه) بود. جنگِ هشت ساله از این استان شروع شد و در این استان ختم شد. امام خامنه ای ۹۲/۳/۱۰

این روزها ملت ایثارگر ایران با هر قوم و زبان، عزادار مردمی از دیار مقاومت و مردانگی هستند که در سخت ترین جنگ تاریخ، پهلوانی کُردها را در یاد و خاطر همگان و آیندگان ثبت کردند.
خانواده‌های شهدا هرگز فراموش نخواهند کرد شهر سرپل ذهاب از اولین ساعات جنگ تحمیلی به اِشغال دشمن غاصب درآمد و تا ساعات آخر جنگ زیر آتش توپخانه ها و هواپیمای بعث بود، بارها برای دفاع از کیان این مملکت آوار شده بود.
خانواده های ایثارگران در دلهاشان حک کردند که شهر قصرشیرین، حتی پیش از جنگ تحمیلی بمباران صَدامیان میشد و در همان روزهای اول جنگ به اِشغال دشمن درآمد. شهری سراسر عظمت که در دفاع از ناموس کشور تخریب کامل شد، و ساکنین عزیزش آواره شدند.
ملت ایرانِ سربلند میدانند که اگر زلزله کرمانشاه، خانه ها را آوار و مردم را داغدار کرد اما دیار پهلوانان، آنقدر فرهاد دارد که همیشه بر بلندای عزت و دفاع از حریم کشور درخشان باشند.
در این مصائب دشوار، خانواده های شهید و ایثارگران حتما بهترین همدرد برای بازماندگان این درد ملی هستند که هردو آسیب دیده و در فراق عزیزانشان میسوزند. از این رو فرزندان شهید اینبار در بیست و هفتمین قرار ماهانه خود علاوه بر تجلیل از خانواده های شهدای آذر ماه همچون محمد مفتح، احمد کشوری و… و همچنین خانواده های شهدای تازه تفحص شده ناجا، اولین مجلس ترحیم کشته شده ها، خاصه جانبازان و فرزندان شهید جان باخته در زلزله‌ کرمانشاه را با حضور مسئولین، هنرمندان، ورزشکاران، و تعدادی از بازماندگان زلزله برگزار میکنند تا علاوه بر کمکهایی که دوشادوش مردمِ قدردان کرده است، التیامی بر داغِ دلِ غیور مردان و شیرزنان کرمانشاه باشند.
سخنران: حجت الاسلام و المسلمین جناب آقای محمدحسنی نماینده محترم ولی فقیه و رئیس عقیدتی سیاسی ارتش جمهوری اسلامی ایران
مداحان: حاج محمد کمیل، حاج محمد اشراقیان
میعاد: سالن اجتماعات امامزاده صالح ع تجریش
موعد: پنجشنبه ۲ آذر ماه ساعت ۱۵

تلگرام: @fseslam
اینستاگرام: farzandan_shohada
روابط عمومی هیئت فرزندان شهدای اسلام

 

لینک کوتاه مطلب : https://mytehranmusic.com/?p=125985

حتما مشاهده کنید

برچسب ها

ارسال نظر

۰ نظر