Benyamin Bahadori , News

INFORMATION

Benyamin Bahadori , News

Benyamin Bahadori , News

Benyamin Bahadori , News

ارسال شده در : ۹ اردیبهشت ۱۳۹۳
0

اولین کنسرت بنیامین بهادری در سال 93 برگزار شد

اولین کنسرت سال 93 «بنیامین بهادری» در شب تولد دخترش «بارانا» برگزار شد. این برنامه طی روزهای هشتم و نهم اردیبهشت‌ماه و در چهار سانس به همت شرکت «صوت آوای هنر» به مدیریت «محمد جلیل‌پور» روی صحنه رفت. بنیامین بهادری سال 92 را با انواع و اقسام اتفاقات خوب و بد سپری کرده بود. از خبر جنجالی اتمام همکاری با تهیه‌کننده قبلی آثارش تا سانحه‌ای که دل خیلی‌ها را به درد آورد و نهایتاً انتشار بی‌سروصدای آلبوم «93». سومین اثر بنیامین در یکی از روزهای اسفندماه سال گذشته حتی بدون اطلاع اهالی رسانه در بازار عرضه شده بود. اینها بخشی از داستان‌هایی است که آقای «عشق» در سال گذشته از سر گذرانده بود و در روز هشتم اردیبهشت‌ماه و در شب تولد دخترش، برگ جدیدی از قصه فعالیت هنری خود را ورق زد.

  •  استیج سوال‌برانگیز

در ابتدای ورود به سالن تقریباً همه از یکدیگر می‌پرسیدند که جریان این پرده سفید بزرگ که کل استیج را پوشانده چیست؟ این سوال بزرگ‌ترها با جواب‌هایی از سوی کودکان همراه می‌شد. زیرا چند کودک بازیگوش به دور از چشم نیروهای حراست، گوشه این پرده را کنار زده و دیدند که آنجا چه خبر است! با سولوی گیتار الکتریک و ترومپت، نورهای سالن گرفته و نور استیج روشن شد. قطعه پُرانرژی «هفته عشق» با آن ترانه مثبتی که دارد، آغازگر برنامه بود. پرده‌ها کنار رفتند و این بار بیش از استیج و دکور زیبای آن، چهره متفاوت بنیامین جلب‌توجه کرد. از سال 84 که نام این خواننده بر سر زبان‌ها افتاد، کسی او را با این سیما ندیده بود. او موهای همیشه بلند و محاسن خود را کوتاه کرده و با یک کت‌وشلوار و پیراهن مشکی کنسرت را آغاز کرد و از کوله عشق و هوایی شدن دلش خواند.

حاشیه‌نگاری:
* «مهتاب کرامتی»، «شیلا خداداد»، «یاحا کاشانی»، «محمد موسوی»، «سعید معروف»، «مهدی مهدوی»، «امیر غفور» و… (از بازیکنان تیم ملی والیبال ایران) از جمله مهمانان ویژه کنسرت بودند.

عکاس : امیر خامنه


552443

NONE

1

0

1
دیدگاه بگذارید

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
HoOman Recent comment authors
newest oldest most voted
HoOman
HoOman

جذاب مث همیشه….دنیا دیگه مث بنیامین نداره

Benyamin Bahadori , NewsQR Code Of This PostScan this code with your device

3